autoryzowany_serwis_forda

Likwidacja szkód w programie “Ford Ubezpieczenia”

Obecnie niemal każdy z nas dysponuje samochodem, co oczywiście jest zrozumiałe. Nie da się bowiem ukryć, że własne auto jest dziś wielkim dobrem, bez którego trudno sobie wyobrazić normalną egzystencję. W takiej sytuacji nie dziwi fakt, że z roku na rok szybko przybywa samochodów, a na ulicach ruch jest większy. Tym samym trzeba zachować szczególną ostrożność, choć zdarza się, że do jakiejś stłuczki dochodzi nie z naszej winy.

Z punktu widzenia ubezpieczenia nie jest to problem, bo wówczas chroni nas polisa OC sprawy. Co jednak, kiedy to my jesteśmy winni? Jeden z ciekawszych programów dla swoich kierowców ma między innymi Ford, a przecież nie jest tajemnicą, że są to jedne z najpopularniejszych pojazdów na polskim rynku. Mowa o programie Ford Ubezpieczenia, w ramach którego możemy wykonać zupełnie za darmo naprawy blacharskie w jednym z kilkudziesięciu oddziałów w całej Polsce.

56 oddziałów w kraju

Biorąc pod uwagę likwidację szkód powstałych wskutek wypadku, kierowca takiego auta może zgłosić się do jednego z 56 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Pośród nich znajdziemy autoryzowane serwisy w każdym z miast wojewódzkich oraz innych większych miejscowości w Polsce.

Nie trzeba chyba szczególnie podkreślać, jak z punktu widzenia klienta ważna jest taka naprawa. Szczególnie biorąc pod uwagę jej jakość. Każdy autoryzowany serwis Ford to gwarancja tego, że do naprawy auta zostaną użyte najwyższej jakości części Ford, co już samo w sobie jest sporą korzyścią.

Jeśli dodamy do tego także i wybitnych specjalistów z branży, na pewno do takich napraw wielu zastrzeżeń mieć nie możemy. Z pewnością naszym pojazdem zajmą się bowiem osoby, które jak mało kto znają się na naprawie aut, bo o samochodach marki Ford wiedzą oni dosłownie wszystko. Kupując samochód tego koncernu, warto więc takie dodatkowe ubezpieczenie rozważyć. Nie znamy bowiem dnia ani godziny, kiedy to przyjdzie nam z niego skorzystać.